E-kniha Jednou provždy mnohotvůrčí

Patříte mezi ty, kterým se nepodařilo najít jedno poslání, protože máte odjakživa vášeň pro víc věcí? A napadlo Vás někdy, že to nemusí být problém, ale něco krásného? Mě před pár lety ne a stálo mě to mnoho trápení, frustrace a pochybností o svých kvalitách. V této e-knize Vám v 10 kapitolách a více než 10000 slovy s láskou předám veškeré poznání, které mi bylo v průběhu mého života odhaleno, s jediným přáním – abyste i Vy našli cestu ke štěstí prostřednictvím Vašich (mnoho)darů.

Co e-kniha obsahuje

10 kapitol s doprovodnými úkoly + 3 BONUSY
Bonus: 10 pracovních listů
Bonus 2: Meditace “Jsi tady správně”
Bonus 3: 15 minutová konzultace

Ano, to chci! Objednávám

 

Více o e-knize

Úryvek z kapitoly “Co je to mnohotvořivost?”

S čím mi tato e-kniha může pomoci?

  1. Se zjištěním a pochopením, že s Vámi dost možná není nic v nepořádku, když se Vám nedaří zakotvit u jednoho oboru.
  2. S poznáním a přijetím Vaší jedinečnosti a mnohotvůrčí povahy, která Vám byla dána do vínku.
  3. S osvojením si metod nekritického přijetí a oceňování sebe samých i ostatních.
  4. S Vaším mnohotvůrčím vyjádřením a jeho možnými cestami.
  5. S častými problémy, se kterými se mnohotvůrčí lidé potýkají, jako je nedokončování započatých projektů či finanční hojnost.

Napsáno a zažito srdcem někoho, kdo si vším tímhle prošel. Moc dobře vím, jaké to je, když pro Vás lidé nenecházejí pochopení a když ho pro sebe nenacházíte ani Vy sami. Na stránkách této e-knihy na Vás čekám s otevřenou náručí a mnoha myšlenkami, které mohou změnit Váš život. Stejně jako změnily ten můj.

 

E-book byl pro mě pohlazením pro duši! Už několik let hledám cestu, jak být v souladu se svou multipotencialitou, a to zejména ve světě, který od člověka očekává, že bude vykonávat pouze jednu specializaci a povolání. E-book mě přinutil zamyslet se nad tím, jak přistupuji sama k sobě, jak vnímám své talenty i svět kolem sebe. Jeho součástí jsou praktické úkoly, které mi pomohly zorientovat se ve svých snech, talentech a prioritách, a zároveň mě přinutily prozkoumat úskalí mého sebevědomí a přehodnotit, jak se coby podnikatelka prezentuji v on-line světě i běžném životě. E-book rozhodně doporučuji všem, kteří dostali do vínku více talentů a neumí je uchopit tím správným směrem.
– Veronika Savarijová, mnohotvůrčí žena, autorka projektu Vitalita 5 elementů, www.veronikasavarijova.cz.

 

 

Kdo a proč e-knihu napsal?

Ahoj, zdravím Vás! 🙂 Jmenuji se Daria a jsem autorkou e-knihy Jednou provždy mnohotvůrčí.

Není to zas tak dávno od doby, kdy jsem si nedokázala představit, že povedu šťastný a naplněný mnohotvůrčí život, který vedu dnes. Mé aktuální vášně jsou například psaní pro Dva tři grepy, skládání hudby, či návrhy interiérů (více o mém příběhu si můžete přečíst zde).

Po letech nedoceňování sebe a své mnohotvůrčí podstaty se má duše (i tělo) rozhodlo, že má dost. Do cesty mi taky byly poslány zdravotní potíže, které mi nedovolily psát, hrát na klavír, ale třeba se i osprchovat, neboť jsem ztratila cit ve dvou třetinách svého těla. Bylo to období v mém životě, kdy jsem musela opustit vnější svět, abych se mohla co nejhlouběji pohroužit do světa svého a najít porozumění situaci, ve které jsem se ocitla.

V tomto čase, kdy mi tělo nesloužilo, jsem se svojí mnohotvůrčí duší začala rozmlouvat, a postupně začala tyto myšlenky zaznamenávat do této e-knihy, na cestě k mému uzdravení. Tyto myšlenky a jejich aplikace v praxi uzdravily mě, ale věřím, že mají léčivou sílu pomoci kohokoliv dalšímu, kdo jim to dovolí. A s tímto záměrem jsem tuto e-knihu vypustila do světa, aby pomohla všem (mnoho)tvůrčím lidem, kteří její pomoc potřebují. Nejste mezi nimi i Vy?

 

Obsah e-knihy

Co v e-knize najdu?

10 kapitol textu a doprovodných úkolů (PDF)

10 kapitol toho nejdůležitějšího, co jsem v průběhu let sama na svém mnohotvůrčím životě prověřila, a z čeho nyní může mít užitek každý (mnoho)tvůrčí člověk. Těšit se můžete na minimálně 1x podnětný úkol ke každé kapitole. Úkoly jsou vytvářeny tak, aby Vás navedly dalším směrem za nejen mnohotvůrčím štěstím, ale i celkovou životní spokojeností.

 

K e-knize navíc dostanete darem 3 BONUSY

Bonus: Pracovní listy (PDF)

10 pracovních listů, které Vám pomohou s vypracováním zadaných úkolů.

Bonus 2: Meditace

Meditace “Jsi tady správně“, kterou jsem pro Vás připravila s láskou, v doprovodu své autorské hudby.

Bonus 3: Konzultace

15 minutová osobní konzultace na Vaše mnohotvůrčí téma. Konzultace probíhají buď online prostřednictvím Skype či po telefonu.

Bonus 1 - Pracovní listy
Bonus 2 - Meditace "Jsi tady správně"
Bonus 3 - 30 min konzultace

 

Jaká je cena e-knihy?

Celková cena e-knihy je 450 Kč. To je cena, kterou byste běžně zaplatili za

  • 15-20 minut z ceny sezení u psychoterapeuta, který dost možná o mnohotvořivosti nikdy neslyšel,
  • večeři v oblíbené restauraci,
  • či za jedinečnou e-knihu, která Vám dodá láskyplný ale dostatečně důrazný popud k tomu, abyste si svoji mnohotvořivost zamilovali a chopili ji za pačesy.

K e-knize ode mě navíc dostanete darem tři podpůrné bonusy (v běžné hodnotě 570 Kč).

Wow, to beru! Objednat e-knihu

 

Slova čtenářů

Darii e-kniha má neskutečně léčivý potenciál. A to zejména pro ty, kteří byli kritizováni a odsuzováni za to, že toho dělají moc a nic pořádně. E-kniha vám pomůže znovu nalézt dary, které jste dostali do vínku, a začít si jich vážit, milovat je a využívat je. Kniha obsahuje nádherná a citlivá cvičení, která vás povedou do vašeho nitra a ozdraví vaši duši i sebelásku. Je psána s láskou, která z ní přímo sálá. A bonusová meditace je nádherné pohlazení po duši. Doporučuji zejména těm, kteří tuší, že jsou mnohotvůrčí, ale plný potenciál ještě neobjevili. A také těm, co o něm moc dobře ví, ale mají ho poraněný.
– Lucie Fischerová, intuitivní kouč a poradce pro ženy, milovnice jazyků, umění a dětí, www.lucie-fischerova.cz

Tohle je e-kniha, ke které se můžu vracet, a vždycky v ní najdu něco inspirativního, podle svojí aktuální situace. Dariina knížka pro mnohotvůrčí lidi v sobě totiž ukrývá více stránek než by bylo jen čtení o lidech, kteří mají více vášní. A to se mi na ní líbí. Je to pro mě taková skládanka, kde poznáte více různých kousků, které když složíte dohromady, uvidíte celkový obrázek. Obrázek sebe samých. Daria má také dar laskavě čtenáře povzbudit, vyjádřit pochopení k jeho situaci a dodat motivaci. Úkoly, které jsem potkala v každé kapitole, mi nabídly na chvilku se zastavit, zamyslet se a i díky nim se na své situace podívat z nadhledu. A s tím, že mi někdo rozumí. No a třeba metoda “20 minut denně” je tak krásně jednoduchá a přitom efektivní, těším se, jak si ji zařadím do svého denního programu. Příjemná mantra ke knížce to celé podporuje. Díky Dario, Tvá e-kniha je stejně jedinečná, jako Ty!
– Květuše Vašírová, fotografka, autorka, lektorka, milovnice interiérového designu, krásy a hudby, www.kvetusevasirova.cz.

Před tím, než jsem slyšela o konceptu multipotenciality jsem nevěřila, že by se mě mohl týkat. Po přečtení Dariina e-booku si myslím, že v sobě každý máme kousek mnohotvůrčí osobnosti a tato kniha mi pomohla ten kousek odkrýt, pečovat o něj a rozvíjet ho s radostí. Přestože dnešní doba je uspěchaná, doporučuji nepřeskakovat praktická cvičení v této knize – psát soustředěně na papír v čase, který jste si na to uvědoměně vyhradili je něco úplně jiného než rychlá myšlenka, která vám probleskne hlavou jako řešení. Díky za krásné čtení a za klid, který tato kniha přináší.
– Alice Antonínová, grafická designérka, čtenář, stepní vlk a věčný filozof, www.aliceantoninova.com

Upřímná. Otevřená. Láskyplná kniha, která vám otevře oči, rozjasní mysl a zahřeje vás u srdce. Nechte se autorkou provést cestou za poznáním svého já. Nalezněte svou duši a osvoboďte ji. Nechte se jí vést a prostoupit. Buďte sami sebou. Naučte se sebelásce a nekritickému přijímání okolí, ale především sebe samotných. Mnohotvůrčí od Darie Molnár je skvělá kniha, po jejímž přečtení se vám uleví…
– Pavel Muhlheim, dreamer, www.highperspectivespace.com

 

Co tato e-kniha není?

x Tato e-kniha není praktický návod.
x V této e-knize nenajdete žádný test, který by Vám potvrdil, zda jste mnohotvůrčí či nikoliv. Je však velmi pravěpodobné, že to po přečtení e-knihy budete sami vědět. ♥
x Tato e-kniha není o time managementu a nenaučí Vás lépe si plánovat své aktivity. Dodá Vám však informace, které Vám s tím mohou pomoci.

 

Časté dotazy

Co když zjistím, že e-kniha opravdu není pro mě?

Ačkoliv jsem do e-knihy vložila celé své srdce a jsem přesvědčena o tom, že v sobě má užitečné myšlenky pro každého, je možné, že po koupi e-knihy zjistíte, že prostě není pro Vás. E-knihu můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dní od jejího nákupu. Bez dalších dotazů Vám vrátím peníze v plné výši.

Mám nějaký jiný dotaz …

Pokud máte nějaký dotaz k objednávce, obsahu či čehohokoliv jinému, kontaktujte mě prosím na e-mail daria@dvatrigrepy.cz. Odpovím Vám v nejkratší možné době.

Objednat e-knihu nyní

 

Video o e-knize

https://youtu.be/2H16CxwmiHQ