Kdo jsem …

Jsem umělkyně, která sebou nechává kreativitu svobodně proudit. Jsem léčitelka, které byl shůry dán dar léčit. Tyto mé vášně a přirozený cit v lidech nalézat jejich neomezený potenciál se snoubí v mé největší vášni a poslání zároveň:

 

“Doprovázet kreativní duše při jejich transformaci na cestě vzhůru za jejich sny.”

 

Byly však časy, kdy pro mě na otázku “Kdo jsi?” bylo velmi těžké odpovědět. Tuhle otázku jsem vysloveně nesnášela. Připomínala mi totiž bolestnou skutečnost, že jsem to nevěděla. Kdo jsem, proč jsem a zda mám vůbec nějaký smysl.

 

“Od všeho trochu, ale nic pořádně”

Odmala jsem byla tvořivá duše. Ještě předtím než jsem se naučila číst a psát jsem se zamilovala do klavíru, na který jsem s oblibou skládala své skladby. Bez přestání jsem zpívala. Radost mi dělalo i tvoření rukama, malování, psaní. Milovala jsem tu svobodu a široké spektrum aktivit, ale více a více se vynořovala otázka, co s tím vším mohu dělat?

Okolí říká: “Vyber si jednu věc.”

Cítíla jsem, že to jde proti mé podstatě, ale pocit „nejsem dost dobrá“ mě blokoval natolik, že jsem od své tvůrčí podstaty zcela upustila.

K překvapení všech vystuduji HR a vzdělávání dospělých. S kariérním zmatkem a hlubokým pocitem, že na nic uměleckého nemám talent, začnu pracovat v online marketingu. Vystřídám různé pozice v různých prostředích, přes start-upy po velký korporát, abych pochopila, že TOTO NENÍ MÁ CESTA.

 

CO je však má cesta? A KDO vlastně jsem?

Duše tiše napovídá: “Umělec.”

Ego a zraněné vnitřní dítě však hbitě namítají: “No tak to určitě, ty a umělec? Na to nejsi dost bláznivá, talentovaná, a vůbec, kdybys byla opravdový umělec, tak bys přece vystudovala něco úplně jiného …

Existenciální krize pokračuje a do cesty mi přichází autoimunitní onemocnění, které mě doslova ochromí. Paralyzovaná, v šoku a s neuvěřitelným strachem, který se usídlil v každé buňce mého těla, mi dochází, čeho je nemoc poslíčkem:

“Takhle už to dál nejde. Odpověď na otázku „Kdo jsi“ musíš hledat uvnitř!”

A tak ji začínám hledat. Začínám na sobě s obrovským odhodláním pracovat. Vždyť jde o mé zdraví a já chci být opět zdravá!

Učím se sebelásce. Hltám všechny knihy napsané o sebeléčení. Zpracovávám si traumata z dětství, s terapeutkou i svépomocí. Začínám si více hrát a objevovat, co mi dělá radost a vychází mi od srdce. Nahraji své první sólo piano album. Vracím se k malování (léčivých) obrazů. Přijímám, že jsem umělec a už k tomu nepotřebuji potvrzení nikoho dalšího. Cítím to totiž celým svým tělem.

 

Přijetí mého nejvyššího poslání

Poté, co svůj život dám do pořádku, přichází nový impuls. Má duše chce pomáhat ostatním. Vyslechnu ji a provádím klienty terapeutickou hudební improvizací, během které bezpečně uvolňujeme jejich traumata z minulosti a doslova jim měníme život.

Začínám se učit starodávnému tibetskému energetickému léčení a stávám se léčitelem. Jde mi to s nevídanou lehkostí. Na léčení mi vesmír posílá pouze citlivé kreativní duše a já začínám chápat, že to jsou přesně ti lidé, kterým má duše umí skutečně pomoci.

Velmi rychle zjišťuji, že toto je mé nejvyšší poslání. Nic mou duši totiž nerozzáří víc než vidět, jak mí klienti přebírají zodpovědnost za svůj život a začínají žít své sny. 😍

 

Vzlétni i Ty, moje milá! Nejlépe Ti pomohu, pokud …

  • Cítíš, že už je ČAS. Čas, abys začala žít naplněný život v naprostém souladu s tím, KÝM odjakživa jsi.
  • Jsi připravena na sobě PRACOVAT a udělat ve svém životě potřebné další kroky.
  • Tušíš, že je v Tobě MNOHEM VÍC, než Ti říkali.
  • Tušíš, že si MŮŽEŠ HOJNĚ VYDĚLÁVAT tím, co Tě baví.
  • Tušíš, že si ZASLOUŽÍŠ žít život v naprostém zdraví, v pravdě k sobě samé a naplnění ve VŠECH oblastech Tvého života.
  • Veškerá tato znalost je již ve TOBĚ. Já Ti ji s láskou pomohu rozklíčovat, abys nejen tušila, ale VĚDĚLA, roztáhla křídla a vzlétla.

 

Těším se na Tebe, s láskou