Návrat Tvůrce

Mnozí z nás, kteří jsou obdarováni tvořivou uměleckou duší a jemnou citlivou povahou,
končíme v zajetí světa, který není náš.

Světa orientovaného na výsledky, ve kterém ztrácíme to nejcennější
– sebe a napojení na svou duši Tvůrce.

Návrat tvůrce je program individuální terapie, díky které pocítíš ohromnou sílu Umělce, který v Tobě přebývá.

Naučíš se s ním pravidelně setkávat a zamiluješ si to natolik, že už to nikdy nebudeš chtít jinak.

Naučíš se být v souladu s tím, kým opravdu jsi a sama/sám na sobě pocítíš, jaký pozitivní dopad to má i do jiných oblastí Tvého života, jako je třeba fyzické zdraví, hojnost peněz či vztahy.


Vím, jak Tě navést správným směrem

Dost možná jsem na tom byla jako Ty. Dlouhá léta jsem v sobě bloudila. Myšlenky na to, že bych se věnovala tomu, co jsem odmalička milovala – tvoření – jsem v dospívání zadupala do země s pocity, že nejsem dost talentovaná, že se to ode mě neočekává a že se raději než tvoření budu věnovat něčemu praktičtějšímu, třeba IT nebo marketingu (v obojím mám letitou zkušenost).

Trvalo mi to 27 let a jedna diagnóza autoimunitního onemocnění navrch, než jsem pochopila, že už má moje duše dost. Dost toho, že jsem přehlížela její přání, dost sebedestruktivních myšlenek, kterými jsem jí celá léta krmila, dost úmorné snahy naplnit očekávání ostatních a v konečném důsledku ZTRÁTY TOHO, KDO JSEM JÁ.

Pochopila jsem, že má jemná, pro mnohé “přecitlivělá” duše, je duše Tvůrce a duše Tvůrce potřebují co? No přece svobodně TVOŘIT! A tak jsem začala usilovně pracovat na jejím odblokování, osvojila si svobodnou kreativitu a začala do světa přinášet vše, co mi má duše Tvůrce zprostředkovává. A výsledek? Nikdy jsem se necítila více naživu, více sama se sebou v souladu a jako krásný bonus si ke mně cestu nachází i finanční hojnost ze všech možných stran.

Pochopila jsem také, že mým posláním je pomáhat dalším zablokovaným Tvůrcům, aby se rozpomenuli na to, kým jsou, PŘIJALI SVOJI SÍLU a naučili se s ní pracovat prostřednictvím svobodné kreativity.

Vidím krásy Tvé tvůrčí duše,
i když Ty sama je ještě nevidíš.


Co je to svobodná kreativita?

Svobodná kreativita je nástroj, který si každá duše Tvůrce může osvojit, neboť jí je z její podstaty vlastní. Bohužel se velmi často stává, že na něj zapomeneme, když se ze své cesty odkloníme.

Schopnost svobodné kreativity zakrne například tím, že:

💔 Sejdeme ze své cesty a přestaneme aktivně navazovat s vnitřním Tvůrcem kontakt. V běžném životě se toto děje například nevhodným zaměstnáním, které nás ubíjí a cítíme, že v něm naše duše strádá.

💔 Přílišným soustředěním se na to, co bychom MĚLI, místo na to, co bychom CHTĚLI a s tím související ztrátou představy o tom, co vlastně chceme MY.

💔 Traumaty, které se nám v minulosti udály. Mohla to být chybějící podpora rodičů, pár jízlivých poznámek učitele či kamaráda a trauma je na světě. Naše duše je přirozeně citlivá, a tak náš blok mohly způsobit i na první pohled nevýznamné události.

S tímto vším Ti v terapii mohu pomoci, aby ses znovu napojila na svoji duši Tvůrce a dovolila si žít život, který je v plném souladu s tužbami Tvé duše.

To je totiž život, který si TY zasloužíš žít.

Vezmi si zpět to, co Ti plným právem náleží a shledej se znovu s tím, kým opravdu jsi.


Jak terapie probíhá

Myslím to s terapií vážně a Ty určitě taky. Proto se nejedná o jednorázovou konzultaci, po které se naše cesty rozejdou. V této terapii budeme v kontaktu celý jeden měsíc a já do něj vložím vše, co si Tvá duše zaslouží.

 1. Úvodní dotazník
  Po zakoupení terapie dostaneš krátký dotazník k vyplnění, ve kterém si lehce načtrneme směr, kterým se budeme ubírat. Zodpovědět mi ho můžeš písemně či nahráním hlasové zprávy.

 2. Konzultace (setkání s ohněm 🔥)
  Výsledkem terapie bude dost možná Tvé nové já. Abychom změny dosáhli, musíme se nejdříve jako fénix setkat s ohněm, který se znovu rodí z popela. Konzultace potrvá max. 1,5 hodiny a probíhá prostřednictvím videohovoru. Po tu dobu Ti zasvětím veškerou svoji pozornost a pročišťující energii, kterou získávám prastarou tibetskou metodou energetické terapie. Budu Ti intuitivně klást dotazy, kterými Tě budu navádět k hlubšímu prozkoumání sebe, svých hodnot a své další cesty.

 3. Jídelníček na míru
  Do tří dní po konzultaci pro Tebe vypracuji jídelníček na míru. Nepůjde však o potraviny, které bys měla jíst, ale o informace, činnosti, a další doporučení, které jsou pro Tebe vhodné a užitečné k úspěšnému návratu k sobě. Jídelníček Ti zůstane a budeš se tak k němu moci kdykoliv vracet.

 4. Další podpora
  Říká se, že k vytvoření nového zvyku potřebujeme 21 dní. Po konzultaci budeme v kontaktu 1x týdně po dobu tří po sobě jdoucích týdnů prostřednictvím videohovoru (cca 30 minut). V něm budeme reflektovat Tvůj uplynulý týden, co a jak se v něm dělo a zaměříme pozornost na nadcházející dny.

 5. BONUS ✨
  Toto je bonus, který ještě fyzicky neexistuje, ale na který se již teď můžeš těšit. Jedná se o Karty Tvůrce, které jsou momentálně v procesu tvorby a Ty budeš mezi úplně prvními, ke kterým se karty dostanou.

 

Terapie je vhodná pro

 • Lidi s citlivou tvůrčí duší, kteří cítí, že kráčejí špatnou cestou, ale neví, jak se vydat správným směrem,
 • Lidi s přirozeně kreativní duší, kteřím se nedaří využít své talenty k šťastnému a naplněnému životu v hojnosti a nevidí způsob, jak by to mohlo fungovat,
 • Fotografy, malíře, hudebníky, spisovatele, herce, tanečníky a další aktivní tvůrce a umělce, kteří se ocitli ve fázi tvůrčího bloku, či kteří cítí rozpor samých se sebou ve své tvorbě a ztrácejí pojetí Sebe a kdo vlastně jsou,
 • Citlivé lidi v pomáhajících profesích – učitele, lektory, terapeuty, kouče, léčitele atd., kteří se chtějí naučit, odkud mohou bezpečně a efektivně brát energii, a vyvarovat se tak syndromu vyhoření,
 • Pro všechny, co hledají cestu k Sobě a jsou připraveni na tom pracovat v bezpečném a láskyplném prostředí.

 

Zkušenosti klientů

 

 

Celková cena terapie je 7 700 Kč (280 EUR)

Investice do sebe mění život a Ty teď můžeš změnit ten svůj. Díky této částce se do změny pustíš s chutí a s potřebným závazkem, aby to byly nejlépe investované peníze Tvého života.

 

Pustíme se do toho?

Kontaktuj mě na formuláři níže nebo na daria@dvatrigrepy.cz.

Moc se na Tebe těším a na všechny ty zázraky, kterým otevřeš dveře. ✨

 

*Platbu je možné rozložit do několika splátek. Je možné platit v EUR.

 

 

🇬🇧 🇷🇺 Don’t speak Czech? We can work together in English, или на русском языке!