O 3+1 kroky blíž multipotenciálnímu štěstí

Myslíte si, že i Vy jste multipotenciální? To je skvělé! 🙂

Přečtěte si, co považuji za první tři nejdůležitější kroky ke spokojenému životu těch, kterým byl do vínku dán víc než jeden talent.

  V textu na Vás čeká

~  jemné navedení pro ty, kteří pochybují o své multipotencialitě,

~  několik užitečných rad, jak ke své multipotencialitě přistoupit,

~  můj multipotenciální příběh s jeho pády, kotrmelci i klíčovým uvědoměním

a bonusové zamyšlení na téma nových začátků.


E-book Vám s radostí věnuji darem, zadejte prosím níže své jméno a e-mail.  Společně s e-bookem ode mě získáte pravidelnou dávku (nejen) multipotenciální inspirace. ♥

Spam se mi příčí a velmi si dávám záležet na tom, aby pro Vás byl každý můj email zajímavý a přínosný.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Home Designers s.r.o., IČ: 060 24 084) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-Booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu.

Dojmy čtenářů

Text, který pohladí, potěší a povzbudí. Hlavně ty z nás, kdo mají chuť se zabývat – a taky se zabývají – spoustou různých věcí – a často se cítí divně, protože okolí jim vyčítá, že si nedovedou vybrat. Až dočtete, bude vám mnohem líp. Sama se momentálně věnuju dějinám renesanční Florencie a nadchlo mě, jak Daria oživuje krásnou starou myšlenku o renesančních lidech s mnoha zájmy a talenty. Navíc je vše psáno mile a s laskavým přístupem. Knížka, kterou přečtete jedním dechem a rádi se k ní vrátíte – alespoň já se tedy vrátila už potřetí:-)”

Julie Křivánková, www.alenajuliekrivankova.cz

„Při čtení Dariina eBooku jsem si potvrdila, že jsem multipotenciální. Nejste náhodou taky? Musím přiznat, že posledních asi 20 let a poslední dva roky intenzivně, jsem přemýšlela nad tím, proč mě přitahuje víc oblastí a já si nemůžu vybrat, jaké se budu věnovat. Připadala jsem si méněcenná, protože všichni kolem se tvářili, že přesně vědí, co jim sedí a tomu se taky věnují. A já se přitom nemohla rozhodnout… Jak píše Daria, lidé jako my často potřebují potvrzení zvnějšku, že zajímat se a být dobří ve více oblastech je normální, jen normy okolí nás nějak nutí uvěřit tomu, že snad ne. Ebook bych doporučila všem, kdo mají pocit, že je s nimi něco špatně, když si nemohou vybrat jen jeden směr. Děkuji, že jsem díky eBooku mohla objevit, že něco takového jako multipotencialita opravdu existuje. Že je to normální a není to nic, za co bychom se měli stydět, spíš naopak! Konečně nám bude líp, když se v tom přijmeme, pevně se do toho postavíme a budeme na to hrdí.”

Květuše Vašířová, www.kvetusevasirova.cz

„Když jsem se pustila do čtení eBooku, nebyla jsem si jistá, jestli je multipotencialita moje téma. Baví mě víc věcí, ale že bych byla multipotenciální? Co to vůbec je? Daria citlivě vysvětluje význam a dopady této vlastnosti na osobnost člověka. Autorčino pojetí multipotenciality je mi blízké v tom, že neexistují jen dvě strany mince, ale tuto vlastnost umisťuje na pomyslnou škálu. Moc příjemná představa, která mě dokázala ukotvit v přístupu k multipotencialitě. Rovněž koncepty vědomé a nevědomé multipotenciality mi přinesly nový náhled na tuto problematiku. Takže eBook doporučuju nejen vám všem, kteří víte, že jste multipotencionální, ale taky vám všem, kteří si tím nejste jisti a říkáte si, že by se tím lecos vysvětlovalo. Daria píše laskavě a čtivě, pusťte se do toho, čas věnovaný stažení ebooku a jeho přečtení za to určitě stojí!”

Linda Horčičková, www.lindahorcickova.cz

„Dariin ebook je nepostradatelnou příručkou pro ty, kteří nechtějí být definováni jedním slovem nebo činnosti, tak jak je to v dnešní společnosti zvykem. S nadhledem a lidskostí provází neklidné čtenáře k ujištění, že je vše je tak, jak má být a pomáhá jim najít lásku sám k sobě i ke všem jejich pestrým činnostem. Důležité připomenutí konceptu renesančního člověka, které jsme dávno zapomněli a které tak moc potřebovalo oživit. Děkuji za krásné čtení.”

Alice Antonínová, www.aliceantoninova.com